מאמרים

האם הגברים הישראלים אוהבים לקבל מתנות?

האם הגברים אוהבים לעשות שופינג ולקבל בגדים ותכשיטים כמתנה? שאלה זו לבטח נשאלה לא פעם במוחם של נשים רבות. הממצאים בשטח לכאורה מוכיחים מסקנה ברורה. גברים לא אוהבים לעשות שופינג. אם לקחת את הגבר שלך לחנות בגדים מאוד כדאי שתציידי אותו במגזין ספורט. ולא, הוא יירדם לך בין השמלות לחולצות הקייציות הכה נעימות. לאמיתו של דבר יכול להיות שקצת דיברנו בלשון גוזמא ואנו ממעטים בערכו החומרי של הגבר. מאידך, יכול מאוד להיות שהגבר הישראלי איננו כלל כמו הגבר האיטלקי או הגבר האמריקאי או הקוריאני בעניין זה. והרי עוד בטרם דנו בכלל בשאלה יצאנו מבולבלים.
למה השאלה הזו צריכה להטריד בכלל את המין הנשי אם הגברים אוהבים שופינג שילכו ויעשו בעצמם.ואם אנו רוצות לעשות הם משלחים אותנו לנפשנו ומצידם שנקנה אפילו חדרי תינוקות אבל לא רק חדרי תינוקות אפילו סתם בגדים כבר לא מזיז להם העיקר שהם ישארו בבית. הרי אם הם באים ממילא הם יגמרו לעשות קניות פחות מרבע שעה. הזמן שלוקח להם למדוד בגדים בחנויות הבגדים הוא יותר מהר מה 7 דקות המטכ"ליות שהם נאלצו לעלות על א' בצבא אז למה באמת הנשים צריכות לדעת זאת?

לחצו כאן... התשובה היא בשעה שאת צריכה להעניק לגבר מתנה ליום ההולדת או ליום נישואים או בשעה שהוא קיבל קידום בעבודה. לצורך כך אנו נצטרך לענות על השאלה בצורה מפותלת תלוי מאיזה זן הגבר שלך. כל מי שזכה לשוטט ברחבי העולם גילה שאומנם בכל מדינות העולם הסדר הנשי- גברי נשמר זהה במרבית רחבי העולם אך קיימים צורות התנהגות מאוד שונות בעיקר בקרב הגברים במדינות שונות.

המשך מאמר