מאמרים

מתנה ספורטיבית לגבר?- ספא

גברים צעירים אוהבים ספורט. בין אם זה צפייה במשחקי ספורט ובין אם זה בפעילות ספורטיבית בסופי שבוע. איך שלא יהיה כנראה שמאז ומתמיד הגברים אהבו תחרויות ומאבקים. תכונה זו משותפת למרבית הגברים אם נרשה לעצמנו הפעם להכליל. אומנם הרצון לשאפתנות ניצחון ומאבק יכולים לבוא בווארציות שונות אך בכל זאת הגרעין של יצר הלחימה נשאר.
באנו להודיע כל זאת לבנות המין הנשי אשר מתחבטות לא פעם איזו מתנה לרכוש לגבר שלה. ליום השנה ליום ההולדת שלו או לסתם יום חורפי בהם הם עושים משהו כיפי ביחד.

זה שגברים אוהבים ספורט זה כולנו יודעים אך כיצד נוכל להשמש בנתון זה ולהפוך את האהבה המשוגעת הזו למתנה מכובדת. ובכן, מגוון רעיונות יכולות לבוא לנו מכך. רק צריך לדעת לתאם את התקציב וצריך לדעת לתאם עמדות לגבי טעמיו של הגבר שלך.
אולי רבים לא מבחינים בכך בארץ. אך ישנם תרבויות בעולם בעיקר בתרבות המערבית הגבוהה בהם קיימים גם בתחומי הספורט סוגי ספורט המתחלקים למעמדות ולסגנון חיים. פשוטי העם יעדיפו במרבית המקרים משחקי כדרוגל או פוטבול. המסורתיים יותר יעדיפו משחקי רוגבי או בייסבול. אולם קיימים גם ענפי ספורט בהם הספורט פחות עניין תחרותי קבוצתי ויותר עינוגי. כוונתנו בכך לסגנונות כמו סנוקר ביליארד באולינג וכיוצא בזה.

אם אנו נרצה להעניק לגבר שלנו מתנה נחמד המקורית ואיכותית וגברית יותר הרי ברור שלא נעדיף הסרת שיער או וכל שכן לא טיפול בטחורים.

המשך מאמר